Профспілка освітян вимагає притягнути до відповідальності негідника, який побив вчителя

|
Версия для печатиВерсия для печати

Профспілка освітян Києва звернулася до Генпрокуратури, до МВД взяти під особистий контроль питання застосування запобіжного заходу для чоловіка, який побив вчителя одного з київських ліцеїв – замість домашнього арешту застосувати тримання під вартою, а також внести зміни в закон про протидію булінгу.

Про це заявив Олександр Яцунь, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки, під час прес-конференції в прес-центрі «Главком», йдеться на сайті профспілки.

Профспілковий лідер також озвучив вимоги профспілки, у зв’язку з випадками нанесенням вчителям тяжких тілесних ушкоджень до Верховної ради України - внести відповідні зміни до законодавства, ввести до штатних розписів закладів освіти, окрім посад сторожів посад охоронців, доповнити Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» стосовно визнання булінгом жорстоких дій батьків, психологічного, фізичного насильства батьків стосовно педагогічних працівників.

Від міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України освітяни вимагають взяти під особистий контроль питання об’єктивного та оперативного досудового розслідування, питання застосування запобіжного заходу (замість домашнього арешту застосувати тримання під вартою) зловмисника.

Нагадаємо, нещодавно у Києві на території 157-го ліцею в Оболонському районі батько школяра побив викладача фізкультури. Після того, як вчитель накричав на учня, бо той не слухався. Малий розплакався і пожалівся батькам. Пізніше вчитель таки вибачився і перед учнем, і перед його татом. Однак це не заспокоїло розлюченого батька. Він спершу вдарив викладача на шкільному подвір'ї, а потім добивав за територією ліцею. Вчитель потрапив до лікарні, у нього численні гематоми, надрив легенів та струс мозку. 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com