Протести проти високих тарифів підтримують 89% українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

89% українців підтримують акції протестів із вимогою зниження тарифів за комунальні послуги.

Про це повідомляє соціологічна група "Рейтинг" за результатами опитування, проведеного 2-3 лютого.

89% опитаних підтримують акції протестів із вимогою зниження тарифів. 10% – проти.

Найбільше тарифні акції протесту підтримують на півдні (92%) та на заході (91%), трохи менше – у центрі (86%) та на сході (85%) країни. 

Найбільше прихильників таких акцій у симпатиків "Партії Шарія" та партії "За майбутнє" (97% і 96% відповідно), найменше – у симпатиків партії "Голос" та "Європейська солідарність" (по 78%).

При цьому 36% опитаних вважають, що найбільшу відповідальність за підвищення тарифів несе Кабінет міністрів України. 29% покладають відповідальність на Верховну Раду, 24% – на президента.

Крім того, 73% респондентів взагалі вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 17% вважають, що у правильному. 10% – не визначилися.  

Соціологи "Рейтингу" 2-3 лютого опитали 2000 громадян України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім окупованих територій Криму та Донбасу, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. 

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (CATI). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]