Провладна коаліція влаштувала спектакль з піар-відставкою Луценка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Провладна коаліція не підтримує відставку генерального прокурора Юрія Луценка.

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми, провладна коаліція, не підтримуємо відставку Юрія Луценка ... Юрій Віталійович поставив це питання. Я звертаюся зараз до голови парламенту поставити  на голосування, і ми побачимо, що коаліція не дає на це голоси", - заявила вона після того, як Луценко, звинувативши «піарників на крові» в нерозкритті злочину проти Катерини Гандзюк, заявив про відставку з трибуни Верховної Ради України на пленарному засіданні у вівторок.

"Щоб не було ніяких сумнівів, що за владу ніхто не тримається, я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України, і ви в парламенті повинні розглянути це питання. Прошу зробити це на цьому тижні", - сказав Ю.Луценко з трибуни Верховної Ради під вівторок.

Згідно з Конституцією України, прокуратуру очолює генеральний прокурор, якого призначає і звільняє з посади за згодою Верховної Ради президент України.

Термін повноважень генпрокурора становить шість років.

Згідно ст. 42 закону України "Про прокуратуру", генеральний прокурор України звільняється з адміністративної посади президентом України за згодою Верховної Ради в зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

Ю.Луценко був призначений генпрокурором України в травні 2016 року.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com