«Прямі іноземні інвестиції йдуть з України, а не в Україну», - Андрій Вірігінський (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Політичний експерт Андрій Вірігінський на телеканалі Еспресо детально проаналізував причини низького рівня іноземних інвестицій в Україну.

 

«Володимир Олександрович їздив в Німеччину та віз аргументи для фрау Меркель для компенсації (Північний потік – 2 - редакція). Які слова про компенсацію ми почули у відповідній угоді – 1 млрд доларів, який можливо німецький уряд буде скеровувати в інвестиційні проекти в Україні. А тепер, які перешкоди нас очікують в питаннях отримання цього 1 млрд доларів?

Перешкоди виглядають наступним чином: минулий рік – мінус 800 млн капітальних інвестицій в економіку України повернулося з закордону, перший квартал поточного року – мінус 300. Це прямі іноземні інвестиції, вони йдуть з України, а не в Україну!», - наголошує експерт.

«Отже, німці, коли зіткнуться з цією ситуацією, вони скажуть – почекайте, у вас зміна правил (не постійне законодавство), це раз, у вас олігархи продовжують мати вплив на економіку. Приміром пан Коломойський сьогодні намагається повернути через судові органи ту власність, яка належала Приватбанку і торговий центр «Океанія» у Дніпрі.

Це питання привабливості, інвестор прийде і скаже, чекайте у вас через суд можна все що хочеш зробити.

І мова не лише про спірні кейси – пан Корбан, який захоплює відомий бізнес-бренд «Цитрус» теж через судові спори. Він про це відкрито дописи пише.

Тому президент має розуміти, це не значить, що обіцяний один мільярд, ось він і розпоряджайтеся як хочете», резюмує експерт.

Нагадаємо, в червні цього року Г. Корбан написав у соцмережі, що йому ніби належить 50% компанії «Цитрус», але у «Цитрусі» цю заяву Корбана спростували.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]