Путін розпорядився заплатити вбивцям українських героїв

|
Версия для печатиВерсия для печати

У середу, 2 вересня, президент країни-агресова Російської Федерації Владімір Путін підписав указ про розширення переліку осіб, яким будуть здійснені виплати до річниці так званої “перемоги у Великій вітчизняній війні”.

Як передає “Новинарня“, відповідний указ опублікований на сайті президента РФ.

У відповідності до нього, гроші отримуватимуть й учасники боротьби з національними рухами в Україні, Білорусі та балтійських державах.

Прикметно, що самі повстанські рухи в Росії назвали “нацпідпіллям”.

“Виплатити в 2020 році одноразову виплату розміром 75 тисяч рублів громадянам Російської Федерації, які постійно мешкають на території РФ, в Латвійській Республіці, Литовській республіці та Естонській Республіці, які є інвалідами Великої вітчизняної війни й учасникам Великої вітчизняної війни з числа військовослужбовців, рядових і керівного складу органів внутрішніх справ і органів державної безпеки, що брали участь в бойових операціях із ліквідації націоналістичного підпілля на територіях України, Білорусі, Литви, Латвії та Естонії в період із 1 січня 1944 року по 31 грудня 1951 року”, – йдеться в тексті документа.

Сума одноразової виплати становить 75 тисяч російських рублів (близько 26,7 тис. грн).

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com