Путін ставиться до Трампа як до агента російської розвідки, — Джеймс Клеппер

|
Версия для печатиВерсия для печати

Путін поводиться із президентом США, як з агентом російської розвідки та здійснює менеджмент Трампа.

Так прокоментував виступ Дональда Трампа щодо нової Стратегії національної безпеки США екс-Директор національної розвідки США Джеймс Клеппер, затятий критик чинного президента Америки, у понеділок 18-го грудня, повідомляє Голос Америки.

На інститут Директора національної розвідки покладено функції лідерства щодо розвідувальних агенцій США, а також дорадчі функції по відношенню до президента США. Цей інститут також займається спрямуванням та моніторингом виконання державної програми розвідки.

Представлена Трампом Стратегія національної безпеки відзначає, що Росія поруч із Китаєм "кидають виклик американській силі та інтересам та намагаються підточити безпеку та благополуччя США", "намагаються створити світ, який би суперечив цінностям та інтересам США". Поруч із цим Стратегія національної безпеки США зауважує, що "суб'єкти, такі як Росія, використовують інформаційні інструменти з тим, щоб підірвати легітимність демократій".

"Росія має на меті послабити вплив США у світі та віддалити Америку від її союзників та партнерів", - відзначає документ в іншому місці. Стратегія також звертає увагу на те, що Росія використовує осучаснені тактики підривної роботи для втручання у політику країн світу.

Сам президент США у ході промови-представлення Стратегії назвав Росію та Китай "країнами-суперниками", але серед іншого, звернув увагу на нещодавню телефонну розмову із Путіним, у ході якої президент Росії подякував США за допомогу у царині протидії тероризму. Трамп висловив зацікавленість у співпраці із Китаєм та Росією там, де це можливо.

Критики президента, до кола яких належить і Клеппер, назвали слова Трампа виявом слабкості щодо Путіна та Росії.

"Думаю, що за останні вихідні ми побачили, що Путін прекрасний розвідник, який знає як розробляти джерело. Він знає, як вести агента. І саме так він чинить з президентом США", - заявив Клеппер, який є гострим критиком Трампа і висловлював сумніви у його відповідності займаній посаді.

Розвідувальні служби США за головування Клеппера представили доповідь про буцімто сприяння Кремля перемозі Трампа на виборах. При цьому сам Клеппер заявляв цього року, що хоча розвідка дійшла висновку про сприяння Трампу з боку Росії, не було свідчень, що таке сприяння надавалось за змовою зі штабом Трампа. Президент США послідовно заперечує будь-які змову із Росією спрямовану на перемогу на виборах у США.

Клеппер пізніше уточнив, що висловився "фігурально".

"Давайте пам'ятами звідки прийшов Путін. Він - агент КДБ. Так вони працюють. Вони вербують агентів. На мою думку, частина цього досвіду, цих інстинктів Путіна спрацьовують зараз у тому, як він здійснює менеджмент досить важливого "активу", якщо можна використати тут цей термін, а саме - нашого президента", - заявив Клеппер.

Президент США неодноразово критикував Клеппера та наголошував, що Клеппер сам заявляв про відсутність змови між штабом Трампа та Росією.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com