Путін збільшив фінансування ОПК і скоротив витрати на пенсії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Росії Владімір Путін в четвер підписав закон про внесення поправок до федерального бюджету 2018 року, якими схвалив подальше скорочення витрат на соціальне забезпечення населення і збільшення фінансування оборонно-промислового комплексу та силових відомств.

Згідно з документом, який опублікований на сайті Кремля, бюджет вперше з 2011 року буде зведений без "дірки": через зростання цін на нафту і політики слабкого рубля скарбниця отримає майже 3 трильйони рублів додаткових нафтогазових доходів (від цін вище 40 доларів за барель), передає finanz.ru.

Загальний обсяг доходів бюджету при цьому буде на 1,815 трлн вище, ніж було закладено в початковий закон, і складе 17,073 трлн рублів.

Але незважаючи на приплив вуглеводневої виручки ряд статей зазнають скорочення, а наймасштабніше торкнеться асигнувань на соціальне забезпечення населення.

Витрати за статтею "соціальна політика" будуть урізані на 53,4 млрд рублів, у тому числі витрати на пенсії - на 51,5 мільярда рублів. В результаті діра в бюджеті Пенсійного фонду збільшиться в 1,5 рази - з 158,9 до 265,5 мільярда рублів, а на її покриття доведеться витратити всі вільні кошти на рахунках ПФР, що залишилися від внесків населення за попередній рік.

Витрати по держпрограмі "соціальна підтримка громадян" будуть зменшені на 6,6 млрд рублів, головним чином за рахунок економії на "заходи підтримки інвалідів" (2,2 млрд рублів).

Зекономлені кошти підуть в першу чергу на фінансування силових відомств і виробництво зброї. Витрати на поліцію та інші правоохоронні структури ( "національна безпека") будуть збільшені на 27,3 млрд рублів. Це на 7 млрд рублів більше, ніж припускав закон про поправки до бюджету на етапі внесення до Держдуми.

В тому числі 6,6 млрд рублів отримають додатково органи внутрішніх справ, 2,2 млрд рублів - прокуратура, 0,73 млрд - Росгвардія.

Витрати на армію збільшаться на 2,3 млрд рублів у відкритій частині бюджету. Одночасно масштабні зміни закладені в секретну частину скарбниці, повідомив ТАСС на початку червня перший заступник голови комітету Думи з економполітики Владімір Гутен.
За його словами, на розвиток озброєнь додатково передбачається направити 97,4 мільярдів рублів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com