Рівень підтримки "Слуг народу" за рік рухнув удвічі (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

За результатами опитувань центру Разумкова, рівень електоральної підтримки партії "Слуга народу" за рік знизився вдвічі з 36% до 17,5% серед усіх опитаних.

Про це свідчать результати опитування центру Разумкова.

За результатами грудневого опитування  у 2020 році, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то у парламент пройшли б 5 партії.

Найбільшу підтримку українців отримала б "Слуга народу", за яку готові віддати свій голос 17,5% усіх опитаних або 26,5% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме.

За "Євросолідарність" готові проголосувати 19,5% тих, хто визначився із вибором, за "Опозиційну платформа — За життя" — 18%, за ВО "Батьківщина" — 9%, за партію "Сила і честь" — 5%.

З урахуванням похибки, шанси пройти у Раду мають партії "Українська стратегія Гройсмана" — 4%, ВО "Свобода" — 3%.

Повідомляється, що порівняно з груднем 2019 року рівень електоральної підтримки "Слуги народу" знизився з 36% до 17,5% серед усіх опитаних.

При цьому рівень електоральної підтримки "Євросолідарність" за цей період зріс з 7% до 13%, партії "ОПЗЖ" — з 10% до 13%.

Рівень підтримки "Батьківщина" не змінився, те ж само стосується партії "Сила і честь".

 

Дослідження провела соцслужба Центру Разумкова з 4 по 9 грудня методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів.

Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]