Рада суддів спробує зірвати проведення судової реформи, ОП має звернути на це увагу - Шабунін

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада суддів не делегує жодного свого представника в Етичну раду, чим блокується її робота.

Про це в Telegram заявив глава ЦПК Віталій Шабунін.

"Судова реформа почалася, але вже в понеділок Рада суддів спробує її зірвати. Міжнародники подали крутих експертів у склад Етичної ради, яка має очистити гадюшник Вищої ради правосуддя", - йдеться в повідомленні.

За його словами, представлені експерти - еліта судової/юридичної системи США і ЄС, наприклад глава/суддя Верховних судів найбільших штатів США, генпрокурори Естонії та найбільшої федеральної землі Німеччини, міністр юстиції та МВС Словенії.

"Але корумповані судові клани не здатні усвідомити серйозність ситуації. Вони збираються заблокувати всю реформу. Для цього вже в понеділок Рада суддів (РС) не делегує жодного свого представника до Етичної ради, а значить, остання не зможе розпочати свою роботу. Ми точно знаємо, що до голови РС Богдана Моніча офіційно звернулися з десяток суддів, висловивши своє бажання бути делегованими в Етичну раду. РС у понеділок мала би делегувати від одного до трьох представників в Етичну раду. Ми точно знаємо, що Моніч робити це не збирається - його руками ВРП і Ко блокують найважливішу в Україні реформу", - наголосив Шабунін.

Глава ЦПК звернув на ситуацію увагу Офісу Президента, який має безпосередній вплив на Раду суддів.

"Поведінка Ради суддів у понеділок чітко покаже, чи погодився Офіс Президента зі зривом головної реформи, якою Зеленський так пишався під час поїздки в США. Як би не було, навіть якщо РС спробує заблокувати конкурс - зробити це просто не вдасться. Надто великим є суспільний запит на неї", - додав Шабунін.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]