Рада затвердила Уруського віцепрем'єром з промполітики

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада призначила Олега Уруського віцепрем'єр-міністром - міністром з питань стратегічних галузей промисловості.

За це рішення проголосували 250 нардепів.

"Найперше завдання - налагодження системи, щоб позбутися того хаосу, у якому перебуває наша промисловість. Ми плануємо співпрацювати з профільними асоціаціями, у нас є спільні напрацювання. Тільки разом ми зможемо вийти з тієї кризи, у якій опинилась наша промисловість", - сказав Уруський перед голосуванням.

Зазначимо, що Уруський зазначив 7 тисяч 245 грн доходів в електронній декларації про майно та доходи за 2019 рік.

Весь дохід Уруського становили гонорари та інші виплати від ТОВ "Акст", а його дружина за минулий рік задекларувала 151 тис 979 грн доходів.

Уруський також зазначив у декларації 50 тисяч  доларів готівкових коштів.

Він також володіє 48% ТОВ "Авіаційно-космічні системи і технології", 25% ТОВ "Ековей технолоджі", 33% ТОВ "Юнайтед Гудс Енд Фудз ЛТД", 25% ТОВ "Юнайтед Гудс Енд Фудс", 3% ТОВ "НДТЦ РОТОР" і 33% компанії Proxima Technical Consulting FZ LLC (ОАЕ).

Крім цього, Уруський володіє земельною ділянкою (22 266 кв. м) у Київській області та спільно з дружиною 50% квартири (93,3 кв. м) у Києві, його дружина володіє трьома земельними ділянками (1 500, 2 479 і 2 266 кв. м) і недобудованим будинком (505 кв. м) у Київській області.

Також він володіє автомобілем Audi A7 2016 року випуску, а дружина - Peugeot 2008 2014 року випуску.

Нагадаємо: проєкт постанови про призначення Олега Уруського віцепрем'єр-міністром - міністром з питань стратегічних галузей промисловості був відкликаний з парламенту через три дні після його внесення. 

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пояснив, що проєкт постанови відкликали через юридичну помилку: "Там була юридична помилка під час подання, тому проєкт постанови відкликали, щоб подати знову", - пояснив Арахамія.

14 липня прем'єр Денис Шмигаль повторно подав до ВР подання про призначення Олега Уруського на посаду віце-прем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

В Офісі президента був створений неформальний номінаційний комітет, який обирав попередньо запрошених до співбесід кандидатів. 

Номкомітет працював таємно, тому депутатам правлячої фракції довелося листом просити залучити їх до відбору.

Олег Уруський займав керівні посади на підприємствах і об'єднаннях оборонної промисловості, авіатранспортної галузі, машинобудуванні. 

Керував підрозділами апарату Ради національної безпеки і оборони, Секретаріату Кабінету Міністрів. 

У 2015 році він очолював Державне космічне агентство, до того був першим заступником міністра промислової політики.

З квітня він очолює інжинірингову компанію "Прогрестех-Україна", яка надає інженерні сервіси, розробляє програмне забезпечення для провідних підприємств високотехнологічних секторів економіки. 

Офіційним кінцевим бенефіціаром компанії "Прогрестех-Україна" є академік військових наук Росії Володимир Кульчицький.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com