Радники Трампа щонайменше 18 разів контактували з Кремлем до виборів, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Майкл Флінн та інші радники кампанії президента США Дональда Трампа принаймні 18 разів обмінювалися дзвінками і повідомленнями по електронній пошті з російськими офіційними особами протягом останніх семи місяців президентських перегонів 2016 року.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на колишніх та нинішніх американських чиновників, пише УКРИНФОРМ.

"Шість із раніше не розкритих контактів були телефонними дзвінками між Сергієм Кисляком, російським послом у США, і радниками Трампа, у тому числі Флінном, першим радником Трампа з національної безпеки ", - повідомили чиновники.

Крім цього, зазначається, що на додаток до шести телефонних дзвінків, пов'язаних з Кисляком, було ще 12 дзвінків, електронних листів або текстових повідомлень між російськими офіційними особами або людьми, що вважаються близькими до Путіна, і радниками кампанії Трампа.

Зазначається, що серед інших був і контакт із Віктором Медведчуком, українським олігархом і політиком, який є кумом Путіна. Не ясно, з ким Медведчук був у контакті, але тематика включала співпрацю США і Росії, повідомили джерела.

Як повідомляє агентство, сам Медведчук заперечує будь-які контакти з ким-небудь в кампанії Трампа. "Я не знайомий ні з одним з близьких соратників Дональда Трампа, тому жодної такої розмови не могло відбутися", - повідомив він по електронній пошті Reuters.

За словами чиновників, вони не бачили жодних доказів правопорушень або змови між кампанією Трампа і Росією у комунікаціях.

Однак, як зазначає агентство, таке розкриття може привезсти до збільшення тиску на Трампа і його помічників з огляду на розслідування ФБР та Конгресу США.

Як зазначається, 18 дзвінків і повідомлень по електронній пошті відбулося в період з квітня по листопад 2016 року.

За словами джерел, дискусії були присвячені налагодженню економічних відносин між США та Росією, напружених після накладання санкцій відносно Москви, взаємодії у боротьбі з "Ісламською державою" та Китаю.

Чиновники також розповіли, що члени комітетів розвідки Сенату і Палати представників звернулися до ЦРУ і Агентства національної безпеки для розгляду стенограм та інших документів, що мають відношення до контактів між радниками кампанії Трампа і російськими чиновниками та помічниками, які мають зв'язки з Путіним.

Повідомляється, що Білий дім ситуацію поки не прокоментував, а адвокат Флінна та МЗС Росії надати коментарі відмовилися.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]