Разумков заявив, що швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Швидко закінчити війну на Донбасі не вдасться, це великий шлях, який має пройти Україна.

Як передає 5 канал, про це заявив голова партії "Слуга народу" Олександр Разумков в інтерв'ю "Новому времени".

Політик сказав: "Звичайно, від нас (нового парламенту – ред.) хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що закінчити швидко її не вдасться, і вирішує це зовсім не парламент. Це великий шлях, який повинна пройти вся країна, всі ми разом".

Дмитро Разумков, порушивши негласну традицію не спілкуватися із російськими ЗМІ, на позаминулому тижні заявив в інтерв'ю російському "Коммерсанту", що українська сторона хоче якнайшвидшого завершення війни на сході України та деокупації Криму, але розв'язати ці питання лише на законодавчому рівні не вийде.

В нтерв'ю "Новому времени", Разумков також розповів про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і пріоритетні законопроекти. Разумков зауважив, що країна нині у такій ситуації, що будь-який сектор є пріоритетним.

На прохання журналіста конкретизувати, які непопулярні питання новообрані депутати готові вирішувати насамперед, голова "Слуги народу" назвав ринок землі: "Ринок землі, звичайно, суперечливе питання. Його вирішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс", – сказав Разумков. Але при цьому відмовився говорити про конкретні законопроекти "до закінчення їх аналізу і початку слухань".

На запитання про те, які три завершені реформи він хотів би побачити підсумком своєї роботи в парламенті, Разумков відповів: "Це велика політична реформа, яка містить багато компонентів, і антикорупцію зокрема. Це освітня і медична реформи, перебігом яких я незадоволений".

Нагадаємо, швидке припинення війни з РФ було однією з головних передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського на президентських і, відповідно, його партії на парламентських виборах. При цьому виборців намагалися переконати у тому, що бойові дії начебто не припиняються не через політику Росії, а з причини матеріальної зацікавленості тодішньої української влади.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]