Рейтинг президента Зеленського просів на 20 %

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рейтинг президента України Володимира Зеленського у кінці листопада 2019 року становить 52 відсотки, про що свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опубліковані у середу, 27 листопада.

Зазначається, що протягом осені зменшувалась частка тих, хто позитивно ставиться до українського президента: 73 відсотки у вересні, 66 відсотків - у жовтні, 64 відсотки на початку листопада і 52 відсотки - в кінці листопада. На цьому ж тлі одночасно зростала частка тих, хто негативно ставиться до Зеленського: 7 відсотків у вересні, 9 відсотків у жовтні, 12 відсотків на початку листопада і 19 відсотків наприкінці листопада, передає DW.COM.

До прем'єр-міністра України Олексія Гончарука наприкінці листопада позитивно ставляться 11 відсотків опитаних, а негативно - 25.

Водночас протягом осені зменшилась частка тих, хто не знає Гончарука: 49 відсотків у вересні, 48 відсотків - у жовтні, 40 відсотків на початку листопада і 36 відсотків - в кінці листопада. Однак зростала частка тих, хто ставиться до нього негативно: 9 відсотків у вересні, 14 відсотків у жовтні, 18 відсотків на початку листопада та 25 відсотків в кінці листопада.

Також, згідно з результатами опитуванням, у порівнянні з початком листопада, наприкінці місяця погіршилась оцінка роботи уряду України. Станом на кінець листопада, частка тих, хто схвалює роботу Кабінету міністрів, зменшилась на сім відсотків з 44 до 37 відсотків і на 11 процентних пунктів стало більше тих, не схвалює роботу Кабміну - з 37 відсотків до 48 відсотків. Зазначається, що оцінка роботи уряду погіршується з жовтня.

Порівняно з початком листопада в кінці місяця також погіршилася оцінка роботи Верховної Ради України. Кількість тих, хто схвалює роботу українського парламенту, зменшилась на 9 процентних пунктів - з 45 до 36 відсотків. Також на 12 процентних пунктів побільшало тих, кто не схвалює роботу Ради - з 40 до 52 відсотків. Оцінка роботи парламенту також погіршується з жовтня, зазначають соціологи.

Співробітники КМІС провели опитування з 22 по 25 листопада методом телефонного інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує трьох відсотків.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com