Рейтинг президента Зеленського просів на 20 %

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рейтинг президента України Володимира Зеленського у кінці листопада 2019 року становить 52 відсотки, про що свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опубліковані у середу, 27 листопада.

Зазначається, що протягом осені зменшувалась частка тих, хто позитивно ставиться до українського президента: 73 відсотки у вересні, 66 відсотків - у жовтні, 64 відсотки на початку листопада і 52 відсотки - в кінці листопада. На цьому ж тлі одночасно зростала частка тих, хто негативно ставиться до Зеленського: 7 відсотків у вересні, 9 відсотків у жовтні, 12 відсотків на початку листопада і 19 відсотків наприкінці листопада, передає DW.COM.

До прем'єр-міністра України Олексія Гончарука наприкінці листопада позитивно ставляться 11 відсотків опитаних, а негативно - 25.

Водночас протягом осені зменшилась частка тих, хто не знає Гончарука: 49 відсотків у вересні, 48 відсотків - у жовтні, 40 відсотків на початку листопада і 36 відсотків - в кінці листопада. Однак зростала частка тих, хто ставиться до нього негативно: 9 відсотків у вересні, 14 відсотків у жовтні, 18 відсотків на початку листопада та 25 відсотків в кінці листопада.

Також, згідно з результатами опитуванням, у порівнянні з початком листопада, наприкінці місяця погіршилась оцінка роботи уряду України. Станом на кінець листопада, частка тих, хто схвалює роботу Кабінету міністрів, зменшилась на сім відсотків з 44 до 37 відсотків і на 11 процентних пунктів стало більше тих, не схвалює роботу Кабміну - з 37 відсотків до 48 відсотків. Зазначається, що оцінка роботи уряду погіршується з жовтня.

Порівняно з початком листопада в кінці місяця також погіршилася оцінка роботи Верховної Ради України. Кількість тих, хто схвалює роботу українського парламенту, зменшилась на 9 процентних пунктів - з 45 до 36 відсотків. Також на 12 процентних пунктів побільшало тих, кто не схвалює роботу Ради - з 40 до 52 відсотків. Оцінка роботи парламенту також погіршується з жовтня, зазначають соціологи.

Співробітники КМІС провели опитування з 22 по 25 листопада методом телефонного інтерв'ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1500 інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує трьох відсотків.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]