Рекордна за останні 13 років кількість росіян не задоволена тим, куди йде країна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пенсійна реформа, падіння рубля, підвищення податків і рекордний за тривалістю обвал рівня життя - підірвали ставлення росіян до перспектив країни, незважаючи на радянський розмах державної пропаганди, що покликана  вселити людям віру в велич і міць.

Вперше з 2006 року число громадян, які вважають, що «країна рухається неправильним шляхом» перевищила кількість тих, хто вважає, що «справи йдуть у правильному напрямку», пише finanz.ru.

Січневе опитування «Левада-центру» показало, що частка перших зросла до 45%. Це рекордний показник за 13 років, який перевищує торішні (28%) більше ніж у 1,5 рази.

Кількість оптимістів, втім, скоротилася не так радикально - з 55% до 42%. Але крім них в табір «невіруючих» перекинулася майже половина тих, хто в попередні три роки не сумнівався в правильності обраного курсу.
Якщо в 2016 році 21% респондентів «важко відповісти», йде країна в майбутнє, або в глухий кут, то тепер їх частка стиснулася до мінімальних з 2005 року 13%.

У міру вичерпання ефекту від анексії Криму 16% рейтингу за рік втратив президент Володимир Путін: в січні його діяльність схвалювали 64% опитаних. Це мінімум з 2013 року.
Антирейтинг прем'єра Дмитра Медведєва досяг історичного максимуму - 66%. Кількість росіян, які не схвалюють діяльність уряду за рік зросла з 51% до 61%, встановивши рекорд з 2005 року.

На 14-літнє дно в очах росіян впала Державна дума: її роботу схвалили 33% громадян, а не схвалили - 64%. Обидва показники оновили антирекорди з 2005 року.

У падінні доходів п'ятий рік поспіль, корупції і жалюгідній якості заходів соціальної підтримки люди звинувачують федеральний центр, випливає з опитування. За рік ставлення до влади на місцях (губернаторам, мерам) не змінилося: їх діяльність схвалюють 58% населення.
«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com