Рекордна за останні 13 років кількість росіян не задоволена тим, куди йде країна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пенсійна реформа, падіння рубля, підвищення податків і рекордний за тривалістю обвал рівня життя - підірвали ставлення росіян до перспектив країни, незважаючи на радянський розмах державної пропаганди, що покликана  вселити людям віру в велич і міць.

Вперше з 2006 року число громадян, які вважають, що «країна рухається неправильним шляхом» перевищила кількість тих, хто вважає, що «справи йдуть у правильному напрямку», пише finanz.ru.

Січневе опитування «Левада-центру» показало, що частка перших зросла до 45%. Це рекордний показник за 13 років, який перевищує торішні (28%) більше ніж у 1,5 рази.

Кількість оптимістів, втім, скоротилася не так радикально - з 55% до 42%. Але крім них в табір «невіруючих» перекинулася майже половина тих, хто в попередні три роки не сумнівався в правильності обраного курсу.
Якщо в 2016 році 21% респондентів «важко відповісти», йде країна в майбутнє, або в глухий кут, то тепер їх частка стиснулася до мінімальних з 2005 року 13%.

У міру вичерпання ефекту від анексії Криму 16% рейтингу за рік втратив президент Володимир Путін: в січні його діяльність схвалювали 64% опитаних. Це мінімум з 2013 року.
Антирейтинг прем'єра Дмитра Медведєва досяг історичного максимуму - 66%. Кількість росіян, які не схвалюють діяльність уряду за рік зросла з 51% до 61%, встановивши рекорд з 2005 року.

На 14-літнє дно в очах росіян впала Державна дума: її роботу схвалили 33% громадян, а не схвалили - 64%. Обидва показники оновили антирекорди з 2005 року.

У падінні доходів п'ятий рік поспіль, корупції і жалюгідній якості заходів соціальної підтримки люди звинувачують федеральний центр, випливає з опитування. За рік ставлення до влади на місцях (губернаторам, мерам) не змінилося: їх діяльність схвалюють 58% населення.
«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]