Ректор Відкритого православного університету пояснив, як святкувати Великдень на карантині

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Ректор Відкритого православного університету Георгій Коваленко в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі" пояснив, як святкувати Великодні свята на карантині.

"З пасками найпростіше, тому що ніякого обов'язкового освячення, в сенсі, як ми освячуємо ікони чи богослужбові ризи, немає. Є молитва, яку можна назвати офіційним оголошенням про завершенням посту, і благословення і дозвіл вживати не пісну їжу. Цю молитву можна подивитися по телевізору, прочитати самостійно. Можна покропити вдома святою водою", – сказав Коваленко.

Він додав: "Можна з дотриманням усіх рекомендацій по черзі, протягом тижня прийти, чи священнику до людей, чи їм до нього. Думаю, кожна парафія буде радитися з місцевою владою. Знаю, що є священники, які самі телефонують місцевій владі, головам сільрад і намагаються зробити так, щоб свято відбулося і протиепідеміологічні заходи були дотримані".

Нагадаємо, уряд до 24 квітня заборонив проводити масові святкування релігійних свят, зокрема Великодня.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com