Російська армія створює закритий інтернет

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російські збройні сили приступили до створення суверенної інтернету. Закрита система обміну цифровою інформацією вже отримала назву - мультисервисная транспортна мережа зв'язку (МТСС). Перший етап робіт завершиться до кінця 2019 го, а повністю вона буде готова через два роки.

Про це повідомляє прокремлівське видання "Известия", з посиланням на джерело в Міноборони РФ.

МТСС не матиме точок обміну трафіком, що пов'язують її з глобальним інтернетом, уточнюють у військовому відомстві. У неї буде власний семантичний пошуковик, вся важлива інформація буде зберігатися на серверах Міноборони. У бази даних МТСС також будуть занесені і постійно оновлювані відомості про сухопутні війська, літаки, які в даний момент знаходяться на аеродромах і в небі, а також про підводні човни, кораблі і навіть космічні апарати військового призначення.

Планується, що МТСС дозволить організувати швидкісну передачу практично будь-якого обсягу інформації на всій території країни з використанням технології Big Data. Для безпечної і швидкої передачі інформації буде створена єдина система управління під назвою "Єдиний контур інформаційної безпеки". У МТСС також передбачені електронний журнал обліку дій посадових осіб і ідентифікація користувачів, що дозволить відновити всі дії військовослужбовця в мережі.

Зараз для обміну інформацією російські військові користуються закритим сегментом передачі даних (ЗСПД), який до недавнього часу використовував в тому числі і мережі цивільних операторів. 

Теоретично військова мережа обміну інформацією в майбутньому може стати сегментом суверенного російського інтернету. Останні законодавчі зміни в Росії свідчать про те, що країна рухається до створення глобального російського цензурованого інтернету на зразок китайського.

Президент Владімір Путін закликав Росію "готуватися і бути готовою" до відмови у доступі до глобального інтернету, який, за його словами, є винаходом спецслужб Заходу. 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com