Російська церква в Україні після Собору почала віщати англійською і грецькою

|
Версия для печатиВерсия для печати

Через два дні після Собору єдиної Православної церкви України офіційний портал Російської православної церкви "Патриархия.ru" вирішили перекладати англійською та грецькою мовами.

Інформація про ще дві мовні версії ресурсу з'явилася 17 грудня на сайті РПЦ, передає Українська правда.

"Відкриття нових мовних версій покликане розширити аудиторію офіційного порталу Московського патріархату і полегшити доступ до окремих важливих матеріалів сайту православним віруючим за кордоном, представникам ЗМІ, а також всім, хто зацікавлений в отриманні інформації про Російську православну церкву", - йдеться в поясненні.

Повідомляється, що основну частину перекладів виконуватиме служба перекладів відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату.

Також на сайті, крім російської, підтримуються українська і молдовська мовні версії, що діють з 2010 і 2011 років.

15 грудня Об'єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Православної церкви України.

Також після обрання нового глави УПЦ глава УПЦ МП Онуфрій офіційно втратив титул митрополита Київського.

17 грудня на позачерговому засіданні синоду представники УПЦ МП заявили, що не визнають створення автокефальної церкви в Україні і рішення об'єднавчого Собору для них не має ніякого значення.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com