Росія через економічні проблеми скоротила витрати на озброєння на 20%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Військові витрати Російської Федерації в 2017 році склали 66,3 млрд доларів, при цьому скоротившись на 20% у порівнянні з витратами 2016 року. Це скорочення, викликане економічними проблемами, стало для Росії першим з 1998 року.

Про це йдеться у звіті Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру SIPRI, передає dt.ua.

Наголошується, що переозброєння залишається для Росії пріоритетним, але військовий бюджет обмежений із-за економічних проблем, з якими країна зіткнулася після 2014 року. Скоротивши витрати, Росія вибула з трійки світових лідерів за розміром військового бюджету, поступившись третім місцем Саудівській Аравії. Перші два місця посідають США і Китай.

У той же час, агресивні дії РФ були одним з чинників, які підштовхнули зростання військових витрат у Центральній та Східній Європі на 1,2 і 1,7 відсотка відповідно. Загальна сума витрат всіх 29 країн-членів НАТО в 2017 році склала 900 млрд доларів, що становить 52% світових військових витрат. При цьому, абсолютним лідером за кількістю військових витрат залишається США – до 2017 року їх військовий бюджет становив 610 млрд доларів.

Зазначається, що військові витрати США більше не знижуються, сума оборонного бюджету країни залишилася незмінною порівняно з 2016 року. Нагадаємо, в кінці 2017 року глава Міноборони Росії Сергій Шойгу на підсумковій колегії міністерства за участю президента Володимира Путіна заявив, що військовий бюджет країни на 2018 рік складе 46 млрд доларів.

За версією Global Firepower українська армія найсильніша на європейському континенті серед збройних сил країн - не членів НАТО.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]