Росія через економічні проблеми скоротила витрати на озброєння на 20%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Військові витрати Російської Федерації в 2017 році склали 66,3 млрд доларів, при цьому скоротившись на 20% у порівнянні з витратами 2016 року. Це скорочення, викликане економічними проблемами, стало для Росії першим з 1998 року.

Про це йдеться у звіті Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру SIPRI, передає dt.ua.

Наголошується, що переозброєння залишається для Росії пріоритетним, але військовий бюджет обмежений із-за економічних проблем, з якими країна зіткнулася після 2014 року. Скоротивши витрати, Росія вибула з трійки світових лідерів за розміром військового бюджету, поступившись третім місцем Саудівській Аравії. Перші два місця посідають США і Китай.

У той же час, агресивні дії РФ були одним з чинників, які підштовхнули зростання військових витрат у Центральній та Східній Європі на 1,2 і 1,7 відсотка відповідно. Загальна сума витрат всіх 29 країн-членів НАТО в 2017 році склала 900 млрд доларів, що становить 52% світових військових витрат. При цьому, абсолютним лідером за кількістю військових витрат залишається США – до 2017 року їх військовий бюджет становив 610 млрд доларів.

Зазначається, що військові витрати США більше не знижуються, сума оборонного бюджету країни залишилася незмінною порівняно з 2016 року. Нагадаємо, в кінці 2017 року глава Міноборони Росії Сергій Шойгу на підсумковій колегії міністерства за участю президента Володимира Путіна заявив, що військовий бюджет країни на 2018 рік складе 46 млрд доларів.

За версією Global Firepower українська армія найсильніша на європейському континенті серед збройних сил країн - не членів НАТО.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com