Росія спонсор тероризму: Кремль пропонув гроші «Талібану» за вбивство військових США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Газета The New York Times опублікувала в п'ятницю ввечері, 26 червня, інформацію про те, що співробітники підрозділу російської військової розвідки таємно пропонували бойовикам, пов'язаним з угрупованням «Талібан», гроші за вбивство військових міжнародної коаліції в Афганістані, в тому числі і американських. У російському посольстві у Вашингтоні ,як завжди, назвали наведені в статті відомості брехнею.

Журналісти The New York Times посилаються на інформацію, отриману від джерел. Як випливає з публікації, розвідка США ще кілька місяців тому прийшла до висновку, що підрозділ російської військової розвідки, пов'язаний з секретними операціями в Європі, пропонував ісламістам в Афганістані гроші і частина винагороди навіть була виплачена.

За даними газети, Росія хотіла таким чином зірвати переговори між талібами і владою США. США і угруповання «Талібан» підписали  історичну угоду 29 лютого в Катарі, згідно з якою американці і їх союзники по місії НАТО виведуть з Афганістану свої війська, а таліби повинні почати переговори з афганським урядом і припинити діяльність по підриву безпеки США.

За 2019 рік у Афганістані загинули 20 американських військових. Чи пов'язані ці смерті з діяльністю російської розвідки, джерела газети не уточнюють. За даними The New York Times, в адміністрації президента США ще в березні обговорювали можливі заходи, розглядалися варіанти від скарги по дипломатичних каналах до нових санкцій. Однак остаточного рішення ще не прийнято.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив виданню, що в Кремлі нічого не знають про ці звинувачення. Російське посольство у Вашингтоні назвало публікацію The New York Times "необгрунтованими і анонімними звинуваченнями» і закликало газету припинити публікувати «фейковий новини», через які російські дипломати в Вашингтоні і Лондоні вже почали отримувати погрози на твіттері. 

Фото: Kirill Kallinikov/Host Photo Agency, via Getty Images

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com