Росіянам запропонують скинутися в бюджет у разі посилення санкцій

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мінфін Росії почав підготовку до нового раунду санкцій США. Якщо західні інвестори, які поки були головним кредитором уряду РФ, злякаються нового режиму санкції, Мінфін буде використовувати альтернативні джерела фінансування.

Про це повідомляють російські ЗМІ у вівторок, цитуючи заступника очільника Мінфіну Сергія Сторчака.

За його словами, одним з таких джерел можуть стати кошти російського населення. Щоб залучити їх до бюджету, Мінфін може збільшити випуск народних ОФЗ - облігацій федеральної позики для громадян, які з кінця квітня продаються в держбанках.

Поки за цими паперами є ряд обмежень: їх не можна продавати (без втрати доходу), а максимальна сума вкладень не може перевищувати 15 млн рублів. За словами Сторчака, щоб збільшити продажі, ці обмеження можуть бути зняті. 
У 2017 році Мінфін має намір залучити в бюджет через народні ОФЗ 30 млрд рублів. 

Іншою альтернативою традиційним західним інвесторам на ринку російського держборгу, по ідеї Мінфіну, можуть стати китайські фонди, повідомив Сторчак. Для них планується випуск ОФЗ в юанях на Московській біржі.

Цей проект готується вже більше двох років, і поки перешкодою залишається позиція китайської влади, які розглядають такі інвестиції як відтік капіталу.

За словми російського чиновника, яким буде режим санкцій, буде відомо тільки в січні-лютому, коли відповідну доповідь про доцільність заборони на інвестиції в російський держборг підготує Мінфін США.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com