Росіяни люблять більше святкувати День Перемоги і 8 Березня, аніж Різдво і Великдень

|
Версия для печатиВерсия для печати

Згідно з результатами опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ), найпопулярнішим святом в Росії став Новий рік - його відзначають 96% респондентів. Також популярні в країні День Перемоги (95%), 8 Березня (88%), 23 лютого (84%), Великдень (82%), Різдво Христове (77%), 1 Травня (63%) і День Росії (54% ).

Про це пише Коммерсантъ. Менше половини (42%) опитаних відзначають День народної єдності, ще 27% святкують День святого Валентина, майже стільки ж (26%) - День космонавтики. Ще 10% учасників опитування відзначають Курбан-байрам.

У числі свят, які не набули широкого поширення в Росії, - Хеллоуїн, китайський Новий рік і День святого Патріка. Їх відзначають всього 3-5% респондентів.

Як з'ясував ВЦИОМ, жінки частіше за чоловіків відзначають релігійні свята - Великдень (86% жінок проти 77% чоловіків), Різдво Христове (80% проти 73%). Чоловіки частіше відзначають День святого Валентина (30% проти 24%) і День космонавтики (31% проти 23%).

Молодь до 24 років активніше за інших відзначає День весни і праці (72% проти 56% серед які відзначають у віці від 25 до 34 років), День Росії (66% проти 50% відповідно), День святого Валентина (54% проти 19% відзначають в віці 45 років і старше), Хеллоуїн (13% проти 2% відзначають від 60 років і старше).

За даними дослідників, жителі Москви і Санкт-Петербурга святкують менше, ніж жителі сіл і міст з невеликим населенням. Зокрема, День народної єдності частіше відзначають в містах з населенням 500-950 тис.чол., ніж в столицях (48% проти 29%), а в селах популярнішим є День святого Валентина (31% проти 23%).

Опитування «ВЦИОМ-Супутник» проводився 28 жовтня 2018 року серед 1,6 тис. росіян у віці від 18 років методом телефонного інтерв'ю. Максимальний розмір помилки з імовірністю 95% не перевищує 2,5%.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:06
План стійкості після 1000 днів війни: чому це небезпечна брехня
10:01
"Велике н***я": сповнилося 10 місяців від рішення РНБО про захист бізнесу, а СБУ як бігала за хабарями, так і бігає, - нардеп Железняк
08:00
Ворог просунувся на Курщині, Донеччині та Харківщині - DeepState
20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]