Росіяни люблять більше святкувати День Перемоги і 8 Березня, аніж Різдво і Великдень

|
Версия для печатиВерсия для печати

Згідно з результатами опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ), найпопулярнішим святом в Росії став Новий рік - його відзначають 96% респондентів. Також популярні в країні День Перемоги (95%), 8 Березня (88%), 23 лютого (84%), Великдень (82%), Різдво Христове (77%), 1 Травня (63%) і День Росії (54% ).

Про це пише Коммерсантъ. Менше половини (42%) опитаних відзначають День народної єдності, ще 27% святкують День святого Валентина, майже стільки ж (26%) - День космонавтики. Ще 10% учасників опитування відзначають Курбан-байрам.

У числі свят, які не набули широкого поширення в Росії, - Хеллоуїн, китайський Новий рік і День святого Патріка. Їх відзначають всього 3-5% респондентів.

Як з'ясував ВЦИОМ, жінки частіше за чоловіків відзначають релігійні свята - Великдень (86% жінок проти 77% чоловіків), Різдво Христове (80% проти 73%). Чоловіки частіше відзначають День святого Валентина (30% проти 24%) і День космонавтики (31% проти 23%).

Молодь до 24 років активніше за інших відзначає День весни і праці (72% проти 56% серед які відзначають у віці від 25 до 34 років), День Росії (66% проти 50% відповідно), День святого Валентина (54% проти 19% відзначають в віці 45 років і старше), Хеллоуїн (13% проти 2% відзначають від 60 років і старше).

За даними дослідників, жителі Москви і Санкт-Петербурга святкують менше, ніж жителі сіл і міст з невеликим населенням. Зокрема, День народної єдності частіше відзначають в містах з населенням 500-950 тис.чол., ніж в столицях (48% проти 29%), а в селах популярнішим є День святого Валентина (31% проти 23%).

Опитування «ВЦИОМ-Супутник» проводився 28 жовтня 2018 року серед 1,6 тис. росіян у віці від 18 років методом телефонного інтерв'ю. Максимальний розмір помилки з імовірністю 95% не перевищує 2,5%.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

20:01
У п'ятницю українців чекатиме спека до 35° (МАПА)
19:38
Страна рабов: 79% россиян не верят, что могут влиять на принятие государственных решений
19:18
В Дании совершил первый рейс самый большой электрический паром
19:10
В Маріуполі під будинок колишнього міліціонера і поплічника бойовиків Валерія Кірсанова
18:56
Жорстоко побили голову Асоціації фермерів Подільського району Одещини (ВІДЕО)
18:21
Споживачі "Дніпропетровськгаз Збуту" вже можуть купити газ на всю зиму за літньою ціною
18:02
Высший совет правосудия отказал ГПУ в заочном аресте экс-главы Высшего хозсуда Татькова
17:54
Проблема з розумовою діяльністю: СБУ прорекламувала свій телеграм плакатом червоноармійця (ФОТО)
17:44
"Вальцману - 90%": в Черкассах против гробовщика открыли дело из-за скидок для клиентов-евреев
17:14
Кабмін звільнив Пилипа Іллєнка з посади голови Держкіно

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com