Российская компания «Яндекс» ушла из Украины, не заплатив налоги

|
Версия для печатиВерсия для печати

Офис крупных плательщиков Государственной фискальной службы (ГФС) взыскал с компании «Яндекс.Украина» 5,4 млн грн налогового долга. Фискалы объяснили, что компания не заплатила налог за прибыль в первом квартале 2017 года.

Об этом сообщила пресс-служба ведомства в Facebook, пишет Дело.

Офис крупных плательщиков ГФС сообщает, что «ООО «Яндекс.Украина» свыше 90 дней не уплачивало самостоятельно денежные обязательства. В результате возник налоговый долг по налогу на прибыль предприятия за первый квартал 2017 года и налогу на добавленную стоимость на общую сумму 5,4 млн грн.

Указанные средства ведомство взыскало со счетов компании.

Аналогично Офис крупных плательщиков налогов направил на счета предприятий-должников более 13 тыс. инкассовых поручений и взыскал в счет погашения налогового долга 246 млн грн, в частности, в сентябре — 13,7 млн грн.

Российские компании «Яндекс» и Mail.ru закрыли офисы в Украине из-за украинских санкций. С 15 мая 2017 года президент Украины Петр Порошенко ввел в действие решение СНБО от 28 апреля 2017 года «О применении персональных специальных экономических и других органичительных мер (санкций)».

В Украине заблокирован доступ к социальным сетям «Вконтакте» и «Одноклассники», а также — к сервисам компаний Mail.ru Group и «Яндекс». Санкции ограничили доступ к указанным сервисам на три года. Также под санкции попали ряд крупных российских IT-компаний.


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

21:52
Угода, яку США пропонували Зеленському, передбачала економічну колонізацію України, -Telegraph
20:00
Погода в Україні на тиждень: 18 – 23 лютого 2025 року
18:05
Юрій Касьянов: Буде сказано багато страшних речей
17:10
Тарас Загородній: Ну мені нравиця, як воно горить, люди бігають, суєтяться ... Про ЄС і США
16:54
Україна вже отримала майже 70 винищувачів F-16 - Le Monde
15:45
В Мінагрополітики радіють, що агрохолдинг уряду Саудівської Аравії вже контролює 200 тисяч га землі в Україні, а буде ще більше
14:14
Зеленський непереконливо заперечує зрадницький "Оман-2": Україна нічого не знала про перемовини РФ і США у Саудівській Аравії і не визнаватиме їх
13:35
Рейтинг Зеленського обвалився до 15,9% - ЗМІ
12:38
ЗСУ вразили Ільський НПЗ і станцію «Кропоткінська»
12:27
Порошенко доказово розповів про дегенерацію влади Зеленського, яка жене Україну до катастрофи

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]