Розведення сил в Золотому і Петровському відтерміновано, — МЗС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Розведення сил і засобів в Золотому і Петровському у понеділок, 7 жовтня, не почалося, оскільки кілька днів тому ці населені пункти піддалися обстрілу.

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні мало б початися розведення, і дійсно про це була домовленість в Мінську нашої переговорної команди ... На превеликий жаль, ви знаєте самі, що були обстріляні кілька днів тому Петрівське і Золоте. А наскільки ви пам'ятаєте, наше рішення було в тому, що розведення починається на сьомий день після того, як на цій конкретній ділянці зберігається мир і не відбувається обстрілів», - сказав Пристайко журналістам на прес-конференції з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом в Києві.

Глава МЗС підкреслив, що тепер українська сторона буде чекати семиденного періоду без порушень режиму тиші, який покаже серйозні наміри сторін і готовність до подальших кроків по розведенню військ.

«Що стосується безпеки, розведення передбачає відхід живої сили наших Збройних сил, але фортифікаційні споруди залишаються. Якщо ми побачимо, що та сторона не виконує, більш того, не дай бог, вона планує якісь агресивні дії, наші Збройні сили займуть свої позиції», - підкреслив міністр.

Пристайко додав, що не рекомендує скористатися розведенням військ, щоб «зайняти якісь позиції, або захопити якийсь населений пункт».

Глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що Національна поліція України буде забезпечити охорону і безпеку населених пунктів.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]