Ручна суддя зняла арешт майже зі 100 млн грн, поцуплених Трухановим

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суддя Солом'янського суду Києва Людмила Кізюн зняла арешт з половини коштів, отриманих з бюджету Одеси фірмою «Девелопмент еліт» за адмінбудинок колишнього заводу «Краян», де розмістили «Європейську мерію».

Як повідомляє видання Думская, днями вона задовольнила клопотання адвоката компанії і розблокувала на її рахунку 92 млн 340 тисяч 718 гривень. Всього, нагадаємо, в рамках кримінального провадження №52016000000000411, яке розслідує НАБУ, було заарештовано 185 млн грн.

Представник «Девелопмент еліт» заявив в суді, що 9 січня 2018 року, між фірмою і міськрадою був укладений новий договір, на підставі якого вартість об'єкта знизилася з 185 млн грн до 90 мільйонів.

Крім того, як з'ясувалося, що в листопаді 2017 року Київський науково-дослідний інститут судових експертиз на підставі постанови детектива НАБУ оцінив будинок на Косівській, 2Д і встановив, що він коштує 92 млн 340 тисяч 718 грн. Саме цю суму суддя і залишила під арештом. Решта продавець обіцяв повернути в бюджет міста.

Видання відзначає, що договір, про який йде мова, мав бути затверджений міськрадоюа, однак цього досі не сталося: сесія ніяк не збереться через відсутність кворуму. 

Таким чином, ніхто з чиновників мерії підписувати його не мав права. 

Перед розглядом клопотання адвоката «Девелопмент еліт» Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила відвід судді Кізюн (по ній, до речі, є висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність критеріям доброчесності та професійної етики), але його відхилили.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]