ЄС прийняв на 2019 рік рекордний бюджет на гуманітарну допомогу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський Союз прийняв найбільший в історії свого існування річний бюджет на гуманітарну допомогу в розмірі 1,6 мільярда євро на 2019 рік.

Про це у середу повідомила Європейська комісія, передає Польське радіо.

Найбільша частина бюджету буде спрямована на Сирію, біженців у сусідніх країнах цієї арабської держави та Ємену. В Африці ЄС підтримуватиме людей у регіонах, що постраждали від кризи в Південному Судані, Центральноафриканській Республіці, басейні озера Чад, Демократичній Республіці Конго, що страждає від спалаху Еболи, і в регіонах, де є продуктові кризи, таких як Сахель.

У Латинській Америці фінансування ЄС допоможе групам осіб, постраждалим від кризи у Венесуелі та Колумбії. Європейський Союз продовжуватиме надавати допомогу в Афганістані. У Європі гуманітарна діяльність ЄС буде спрямована до людей, які постраждали від конфлікту в Україні.

Європейська комісія підкреслює, що, враховуючи погіршення наслідків зміни клімату, фінансові ресурси допоможуть слабшим громадам у країнах, які зазнають стихійного лиха, ліпше підготуватися до посухи, повені та циклонів.

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com