Саакашвілі: наскільки я розумію, Клімкін має громадянство Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Позбавлений нещодавно президентом Петром Порошенком українського громадянства екс-голова Одеської ОГА Міхеїл Саакашвілі припустив, що глава МЗС України Клімкін має громадянство РФ, в зв’язку з чим запропонував президенту України позбавити його Клімкіна.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Фейсбук.


"Міністр закордонних справ України Клімкін замість того, щоб займатися справою, цілими днями дзвонить в усі країни, куди я приїжджав або збираюся їхати, з претензіями. До речі, Павло Клімкін етнічно не українець, а росіянин, народився в Росії, наскільки я розумію, має там громадянство і по-українськи говорить гірше мене. Петре Олексійовичу, ось вам ще один кандидат для позбавлення громадянства, після того, як ви вдосталь скористуєтесь його послугами ", - написав Саакашвілі на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 Міграційна служба України 26 липня повідомила, що президент країни позбавив Саакашвілі українського громадянства. В адміністрації президента це пояснили тим, що Саакашвілі надав недостовірні дані при його отриманні. Сам Саакашвілі на той момент знаходився в США, пізніше він відвідав Польщу, але потім покинув її і тепер перебуває в Литві.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть