Сенцов дав свідчення для ООН про ув'язнення в РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Український письменник та режисер, колишній політв'язень Олег Сенцов 7 жовтня дав свідчення Моніторинговій місії ООН із прав людини про своє ув’язнення в Криму та Росії.

Про це повідомляє прес-служба місії, передає Тиждень.

 

 

 

"Олег Сенцов прийшов до нас в офіс сьогодні. Ми говорили про його тримання під вартою та ув'язнення в Криму та Російській Федерації. Протягом цих років, ми підтримували зв'язок із адвокатом Сенцова та аналізували судові рішення в його справі. Для нас було вкрай важливим зустрітися із Олегом особисто, аби задокументувати порушення прав людини в його справі", - йдеться у повідомленні.

 

"Я роблю все, що можу для допомоги людям, які залишаються за ґратами. Хто краще знає, через що вони проходять?", - сказав режисер.

 

"Як завжди, інформація, отримана під час інтерв’ю, буде використана для аналізу ситуації з правами людини в Криму, підготовки публічних доповідей та адвокації для притягнення винних до відповідальності", - повідомляють у місії.

 

Там також зазначили, що мають намір провести інтерв’ю з усіма затриманими, які були звільнені 7 вересня 2019 року.

 

Нагадаємо, раніше Сенцов взяв участь у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com