Сепаратистський скандал у виші ЗСУ з поціновувачем "русского міра"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У харківському військовому виші – скандал. Одного з викладачів у соцмережах звинуватили у підтримці окупантів та "русского міра". Хоча той і відкидає всі звинувачення, у закладі вищої освіти призначили перевірку.

Чи загрожує це кар'єрі викладача – з'ясовували журналісти "5 каналу".

У прихильності до "русского міра", підтримці окупантів та схваленні анексії Криму звинувачують підполковника запасу – викладача загальновійськових дисциплін Харківського інституту танкових військ Геннадія Бондарева. Обурення спричинили дописи Бондарева у мережі "Однокласcники", які користувачі поширювали і у Facebook.

"Аналізуючи його сторінку, можна жахнутися того, що ця людина протягом цих років вкладала в мізки майбутнього української армії, майбутніх захисників України...", – йдеться в дописі на сторінці спільноти "Зрадники військової присяги ХІТВ".

Численні посилання на антиукраїнські публікації, участь у сумнівних опитуваннях – розглядаємо разом з фігурантом скандалу.

Геннадій Бондарев запевняє: про антиукраїнські публікації від його імені дізнався від керівництва вишу і його це шокувало. Каже, соціальними мережами активно не користується. А сторінку в "Одноклассниках" давно не відвідував.

"То ви думаєте, що просто вашу сторінку зламали? – Я так думаю. Але ж я в технологіях цих не дуже. Той, хто це зробив – це людина непорядна". 

p>У танковому інституті Бондарев працює більш як 30 років. За освітою – історик та психолог. Хвилюється: через скандальні публікації може втратити авторитет серед учнів. Переконаний, що якби курсанти помітили в нього антиукраїнські настрої, самі здійняли б ґвалт.

 

Наголошує: "В нас курсанти, великий відсоток, це курсанті, які вже воювали. І викладачу з цією категорією розповідати про щось таке, як ото було в радянські часи, про щось таке космічне – це неможливо. Вони одразу ж поставлять тебе на місце".

У виші запевняють: на викладача ніхто ніколи не скаржився. Але до звинувачень Бондарева в антиукраїнських настроях поставилися серйозно.

"Інформація, яка надана, буде перевірена. І відповідно, командуванням інституту буде прийняте принципове рішення щодо подальшої викладацької діяльності даного працівника ЗСУ. Якщо інформація підтвердиться, він не буде працювати в нашому навчальному закладі", – звітує заступник начальника Харківського військового інституту танкових військ НТУ "ХПІ" Олександр Сінько.

Задля об'єктивності перевірки у військовому виші планують звернутися по допомогу до фахівців СБУ. Тим часом, Геннадій Бондарев – свою сторінку в "Одноклассниках" видалив. Каже, готовий звільнитися за найменших підозр. А поки що викладач – у відпустці до 3 вересня.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com