Сервіс пошуку даних про репресованих з 1917-го по 1991 рік запустили в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Галузевий державний архів Українського інституту національної пам'яті відкрив Консультаційний центр з пошуку інформації про репресованих з 1917-го по 1991 рік.

Запуск сервісу приурочений до Дня пам'яті жертв політичних репресій, ідеться на сайті архіву УІНП. Кожен охочий може звернутися в центр по консультацію, експерти здійснюватимуть супровід людей, які хочуть дізнатися про долю репресованих. Також фахівці допоможуть правильно написати звернення і запити в архіви, щоб отримати необхідну інформацію про людей, історичних персон і події.

"Голодомор 1932-1933 років, голод 1921-1923 рр. і 1946-1947 рр., Великий терор, депортація, політичні арешти і вбивства ... Жертвами цих людиноненависних експериментів стали мільйони громадян. Однак досі далеко не всі імена встановлені. Багато сімей не знають історію свого роду через вирвані сторінки життя своїх предків. Мета новоствореного Центру - підтримати людей", - повідомив директор галузевого архіву Інституту нацпам'яті Ігор Кулик.

Звернутися до консультаційного центру можна в будні дні з 10 до 18 години за телефоном, електронною поштою, в Facebook або через сайт. Звернення безкоштовне.

Нагадаємо, в листопаді 2019 року визнання Голодомору як геноциду сягнуло рекордних 82% серед опитаних українців.

Фото: http://hdauinp.org.ua/

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]