Шкарпетки і презервативи — під табу: як українці в соцмережах другий локдаун сприйняли

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Одразу після новорічних і різдвяних свят на громадян України чекав святковий локдаун. Не обійшлося без сюрпризів під ще не викинуту ялинку у вигляді заборони на продаж шкарпеток та презервативів у магазинах.

У  виданны   #Букви  назбирали по соцмережах найяскравіші реакції українців на “Локдаун 2.0”.

Як відомо, в Україні з 00:00 п’ятниці, 8 січня, почали діяти посилені карантинні обмеження (локдаун). Посилений карантин діятиме і 24 січня.

Глава держави напередодні “дня ікс” запевняв: цей карантин не такий жорсткий, як був навесні, і його мета — не дати хворобі поширитися після свят.

Дійсно, правила цього разу дещо інші: до прикладу, працює транспорт і не зачинялися перукарні.

Утім, через  недолугість окремих правил він не надто  відрізняється від попереднього. Весняний локдаун запам’ятався серед іншого тим, що українців позбавили можливості відвідувати сквери та парки. Згодом у МОЗ зізналися, що зробили це виключно задля залякування.

mems

Цього разу на три тижні в Україні заборонили торгівлю в магазинах будь-якими товарами, крім харчових продуктів, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Потім до переліку дозволеного додали ще побутову хімію і пресу.

З упевненістю можна сказати, що локдаун версії “зима-2021”, залишиться в пам’яті українців стрічками з оголошеннями про обмеження продажу непродовольчих товарів, якими відтепер завішані магазини країни. Саме реакції на перли, пов’язані з цим, сьогодні найбільше присвячували свої дописи українці.

В когось душа боліла за шкарпетки:

mems

mems

У когось –  за презервативи:

mems

Деякі нервувалися, бо тепер подарунком у вигляді шкарпеток викрутитися складніше:

mems

І, бо доведеться виконувати настанову Зеленського і на карантині боротися з демографічною кризою:

mems

Або не доведеться, бо те, чого немає в “АТБ”, є в “Єві” чи аптеці:

mems

А в когось ні за що душа не боліла, бо “затарилися” завчасно:

mems

На цьому тлі в деяких прокинулася комерційна жилка. Згадали як старі перевірені засоби перепродажу “дефіцитного”:  mems

Так і більш сучасні:

mems

Примітно, що є у цих двох локдаунів і дві спільні риси. Це паніка довкола туалетного паперу і мила:

mems

mems

І те, що правило сидіти вдома не для всіх. Минулого разу президент Зеленський не відмовляв собі у філіжанці кави в зачиненому кафе, цього разу — у покатушках. Президент попрямував до гірськолижного курорту пана Коломойського.

Відпочивальники обурюються тим, що з лижами Зеленського все те саме, що з його картелями:

https://bykvu.com/wp-content/uploads/2021/01/08/19-600x456.png 600w, https://bykvu.com/wp-content/uploads/2021/01/08/19-580x441.png 580w" data-sizes="(max-width: 668px) 100vw, 668px" sizes="(max-width: 668px) 100vw, 668px" srcset="https://bykvu.com/wp-content/uploads/2021/01/08/19.png 668w, https://bykvu.com/wp-content/uploads/2021/01/08/19-600x456.png 600w, https://bykvu.com/wp-content/uploads/2021/01/08/19-580x441.png 580w" width="600" height="456" alt="" />

Прискіпливі українці не вихопили з уваги ані те, що з відпочинком може бути пов’язана затримка з публікацією допису до річниці катастрофи МАУ:

Загалом приводів покепкувати було чимало. Чимало було й приводів подумати про споконвічне:

mems

А поки є час пристосуватися до нових умов, бо до нормального життя повернемося не скоро.

mems

«Аргумент» 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]