Швеція паралельно з «Захід-2017» проводить найбільші військові навчання

|
Версия для печатиВерсия для печати

Швеція 11 вересня офіційно почала найбільші військові навчання за останні двадцять років за підтримки країн НАТО. Навчанну співпали у часі з розпочатими у четвер російсько-білоруськими військовими навчаннями "Захід-2017", які повинні пройти в Білорусі, на Балтійському морі і в Калінінграді. 

Як повідомляє reuters, на цьому тлі Швеція, після декількох років економії на оборонні витрати, проводить свої маневри, в який візьмуть участь 19.000 військовослужбовців.

Шведські військові мають намір відбити атаку умовного противника зі сходу на острів Готланд в Балтійському морі.

"Ситуація з безпекою змінилася на гірше", - сказав головнокомандувач збройними силами Швеції Мікаел Бюден, розповідаючи про тритижневі навчання.

Швеція, як і країни Балтії, Польща і велика частина країн Заходу, глибоко стурбовані анексією Росією українського Криму в 2014 році і підтримкою Москви сепаратистів на сході України.

"Росія - це та країна, яка зараз впливає на безпеку в Європі, через анексію Криму і триваючі бойові дії на сході України. Зрозуміло, чому ми так пильно спостерігаємо за тим, що робить Росія ", - сказав Бюден.

Також в навчаннях, які отримали назву "Аврора", беруть участь близько 1.500 військовослужбовців з США, Франції, Норвегії та інших країн-членів НАТО.

Швеція, яка не входить в НАТО, зважилася наростити витрати на оборону після декількох років економії, коли на них припадало 1 відсоток ВВП. Крім того, країна повернула загальну військову повинність після її скасування в 2010 році.

Збройні сили Швеції, яка колись могла мобілізувати більш 600.000 чоловік, нараховують усього 20.000 військовослужбовців. Ще 22.000 чоловік знаходяться в резерві.

Швеція не брала участі у війнах з часів конфлікту з Норвегією в 1814 році. Проте, подібно до сусідньої Фінляндії, яка не входить в НАТО, Стокгольм поступово зближується з альянсом, зокрема, проводить спільні маневри з військами НАТО на випадок збройного конфлікту.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com