Ситник пояснив, на чиї гроші працює НАБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поширена деякими ЗМІ інформація про те, що Федеральне бюро розслідувань США фінансує Національне антикорупційне бюро України - фейк.

Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник в ефірі 24 каналу. За словами глави НАБУ, бюро не "фінансується ФБР", як про те пишуть деякі ЗМІ, а функціонує на гроші з державного бюджету

"Фінансування ФБР - фейк. І такої інформації, на жаль, дуже багато останнім часом, тому що її поширюють впливові медіа-суб'єкти, діяльність яких розслідує НАБУ", - заявив він.

За його словами, з самого початку бюро фінансується з держбюджету: спочатку було виділено близько 250 млн гривень, потім - більше.

Загальна сума витрат, закладена в бюджет на 2018 рік, становить 991,7 млрд грн.

Ситник також зазначив, що деякі "технічні проекти" НАБУ реалізовував на кошти, виділені Україні в рамках міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, раніше повідомляломя, що ФБР надало заяву щодо зв'язків із НАБУ, САП - текст заяви .

Згідно цього тексту у ФБР пояснили, що у червні 2016-го року, ФБР та НАБУ ухвалили Меморандум щодо порозуміння. «Цей меморандум дозволяє ФБР надавати НАБУ та Спеціальній антикорупційній прокуратурі (САП) допомогу у сфері розслідувань, підготовки розвитку. ФБР дотримується законів України і ніколи не працює за межами визначеними Меморандумом щодо порозуміння.

Співробітники ФБР працюють за цим напрямком у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі на підтримку відносин між сторонами. Ці спеціальні агенти та аналітики не є оперативними (are not operational — мова оригіналу). Будь-які заяви про протилежне — неправдиві. Викорінення корупції є пріоритетом для ФБР і ми постійно працюємо з нашими партнерами у правоохоронних агенціях в цілому світі, щоб розслідувати корупцію та надати допомогу, коли нас про це просять», йшлося в заяві. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com