Слідство встановило диверсію причиною вибухів на арсеналі в Калинівці у 2017 році

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що вибухи на складах арсеналів у Калинцівці в 2017 році стали наслідком диверсії.

Про це вона написала у фейсбуці до четвертої річниці вибухів.

"Версія вчинення вибуху на 48 арсеналі шляхом проникнення сторонньої особи на територію частини та встановлення підривного пристрою підтверджується здобутими доказами та висновками вже одержаних та долучених до матеріалів провадження судових експертиз, протоколами проведених негласних слідчих (розшукових) дій, допитів свідків та оглядів", - заявила генеральний прокурор.

За її словами, пожежа призвела до знищення боєприпасів на суму понад 5,9 млрд гривень.

Зараз слідство встановлює, чиї саме диверсанти влаштували вибух. Зараз очікується відповідь від компетентних органів Чеської Республіки щодо вибухів на складах із боєприпасами в 2014 року у населеному пункті Врбетице, до яких була причетна Росія.

Нагадаємо, що увечері 26 вересня 2017 року на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки Вінницької області почали вибухати боєприпаси. Правоохоронні органи заявляли, що причиною вибухів стала диверсія. Пізніше було встановлено, що на арсенал перед пожежею приватна фірма завезла легкозаймисті речовини і пожежонебезпечні предмети.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]