«Слуга народу» оскаржуватиме результати виборів Верховної Ради на 10 округах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Партія "Слуга народу" має намір оскаржувати результати позачергових виборів Верховної Ради на 10 округах.

Про це на брифінгу повідомив голова штабу партії Олександр Корнієнко, передають Українські новини.

"Підкупи були більш ніж на 30 округах зафіксовані, але вплинути на результат вони можуть у 10 округах, тому на цих округах зараз матеріал для звернень в окружну комісію, і потім у судовий розгляд, і потім звернення до Центральної виборчої комісії зі скаргами про визнання результатів на окремих дільницях або невизнання результатів взагалі по округу", - сказав він.

Серед проблемних округів Корнієнко зазначив №78 в Запорізькій області, де зафіксовано підкуп та інші порушення, в результаті чого понад 3 тис. бюлетенів визнали недійсними.

Також політик назвав дільниці №64 Житомирської області, №146 в Полтавській області, №137 в Одеській області, №68-69 в Закарпатській області (масовий підкуп та інші порушення), №119 у Львівській області (підозрюється підкуп членів 17 виборчих дільниць), №15 у Вінницькій області.

Голова штабу заявив, що зафіксовано 416 порушень.

Кандидати від "Слуги народу", за попередніми результатами, лідирують у всіх округах Києва, а також переважній більшості округів Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Запорізької областей.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com