"Слуги народу" дозволили будівництво без тендерів аеропортів і залізниці на 5 млрд під приводом Дня незалежності – "Наші гроші"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ухвалений 3 червня законопроєкт №5309 містить виключення до закону про "Публічні закупівлі", завдяки яким деякі будівельні проєкти дозволили проводити за закритою переговорною процедурою, а не на відкритих торгах.

Про це пишуть "Наші гроші" з посиланням на поправки до законопроєкту.

Нардепка "Слуги народу" Роксолана Підласа подала поправку, яка встановляює, що до 28 червня 2021 року закупівлі товарів, робіт і послуг для заходів 25-ї річниці Конституції України, здійснюються замовниками за переговорною процедурою.

Її колеги по фракції Олександр Трухін та Олександр Корнієнко подали поправки аналогічного сенсу про проведення по переговорній процедурі закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України. Ці закупівлі можна буде проводити до 24 серпня 2021 року згідно з переліком товарів, робіт і послуг, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Уряд 31 травня ухвалив розпорядження "Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України". Окрім урочистостей, до цього переліку включено великі будівельні проекти, які згідно з ухваленим законом і потраплять під виключення:

  • модернізація шести регіональних аеропортів у Рівне, Вінниці, Дніпрі, Одесі, Херсоні та Закарпатті,
  • розбудова євроколії Київ – Львів – Скнилів,
  • завершення будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдит тощо.

Цей же законопроєкт, крім іншого, вивів будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва з-під дії закону про публічні закупівлі.

Нагадаємо, у Мінфіні заявили, що безпосередньо на святкування річниці незалежності витратять близько 100 млн, а решта суми з 5,4 млрд гривень витратять на підготовку. Підготовка включає інфраструктурні проєкти.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]