«Слуги» про місцеві вибори: «гарантована квота» продана місцевим князькам

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні під час засідання Верховної Ради еардепи від правлячої партії обговорювати тему місцевих виборів.

Так, нардеп СН Сергій Литвиненко (обраний за мажоритарним округом №156 у Рівненській області) переглядав повідомлення в чаті "Мажори СН", повідомляє Цензор.НЕТ.

Журналістам взалося зняти цю переписку,  в якій зокрема нардеп Ігор Фріс (СН) переслав у чат повідомлення Олени Шкрум: "Зеленський пропонує зберегти на посадах усіх тих осіб, призначених "тимчасово" без конкурсу на державну службу під час карантину".

Далі нардеп Євген Шевченко (СН) повідомив, що він тепер значиться "ворогом" через пропозиції щодо формування списків на місцеві вибори.

Парламентар Сергій Нагорняк (СН) у відповідь запропонував провести окрему зустріч президента Володимира Зеленського і мажоритарників від СН, щоб "поговорити чесно".

Нардепка Марія Мезенцева (СН) поцікавилася: "А де наша квота гарантована".

На що Мезенцевій колега по фракції Нагорняк відповів: "Машо, вона вже продана. Як тільки призначили кураторів, місцеві князьки з баблом поїхали до них за прапорами".

Нагорняк також переслав у чат інше повідомлення: "Поки спрацювали два методи - йти шепотітися в ОПУ і виходити з публічною заявою".

На що абонент "ДеАндрТерноп" (зазначимо, що Богданець Андрій обраний від СН у 163-му окрузі в Тернопільській області) відповів, що хоч і квота гарантована, але переглядається керівником обласного осередку.

"У нас понад 100 мажорів. Кожен незадоволений. Невже ми не можемо об'єднатися для досягнення спільної мети?" - додав він.

Нагадаємо, наразі Слуги визначаються зі своїми партійними списками на місцях.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com