Сьогодні з митниці крадеться до $250 мільйонів на місяць - ксголова митниці Муратов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишній в.о. керівника митниці Ігор Муратов заявив про системну корупцію та крадіжку в Державній митній службі України.

Про це він розповів в інтерв'ю "Свободному".

"Скільки крадуть на митниці сьогодні? За різними оцінками, бюджет втрачає на митниці від 1 до 3 млрд доларів на рік. Це 250 млн доларів на місяць! Це мільйони, десятки мільйонів бюджет втрачає, а хтось заробляє їх кожен день, кожну хвилину", - сказав він.

Ексголова митниці заявляє про створення в Україні тіньового "офісу контрабанди" - жорсткої корупційної вертикалі, у побудові якої чиновник звинувачує вище керівництво ДМСУ.

"Ми спробували ці гроші перенаправити в бюджет, в якійсь мірі, у нас це вийшло, і де ми зараз? У нас відбирають посади, нас звільняють, нас не пускають на роботу. А ті, хто вибудовує схеми і вертикалі - у них все добре, вони отримують просування по службі, заробляють гроші, і всіх все влаштовує!» - сказав Муратов.

Чиновник також додає, що боротьбу з корупцією на українській митниці остаточно припинили близько 4-х місяців тому, і додає, що це було б неможливим без заступництва з Кабінету міністрів України.

"Ось, задайте собі це питання, ви б хотіли втратити таку можливість, заробляти такі гроші? - Відповідь очевидна! Ніхто не хоче таку можливість втрачати! Ми з вами розмовляємо тут, а за цей час хтось поклав у кишеню мільйон доларів, або п'ять! Це реальні суми, це реальні речі, це відбувається постійно і кожен день. Питається, де справедливість? Кому потрібна ця правильна митниця, яка працюватиме на державу?!» - заявив екс-начальник ДМСУ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

20:00
В Україні протягом середи від 2° морозу до 9° тепла, дощі на північному сході (МАПА)
19:02
Археолог знайшов «будинок Ісуса Христа» (ФОТО)
18:11
Ексміністерка про роботу МОН: цілеспрямоване і системне шкідництво чи тотальний непрофесіоналізм
17:23
Sony и Canon розробляють технологію «голограм» для онлайн-трансляцій
16:52
Рівень компетенції СБУ: "керівники ХТЗ вимагали з працівників хабаря за поселення в заводські гуртожитки"
15:26
Держборг України зріс на 347 млрд грн за 3 квартали 2020 року - Рахункова палата
15:16
Хроніка ООС на 24 листопада: поранення зазнав один воїн, ЗСУ вогонь у відповідь не вдкивали
13:02
Виплата держборгу з'їла кожну восьму гривню бюджету-2020 - Рахункова палата
12:33
Українська освіта новій владі не потрібна: уряд ще на рік переніс ріст зарплат вчителів
11:24
Як знайти лікаря для укладення декларації, не виходячи з дому

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com