Спецслужби Естонії у щорічному звіті згадали Росію понад півтори сотні разів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російську Федерацію згадано в щорічному звіті естонської спецслужб понад півтори сотні разів. Із 20 засуджених у 2019 році зрадників і шпигунів - усі працювали на РФ.

На це звернула увагу координаторка "медійної ініціативи за права людини" Марія Томак, посилаючись на звіт естонських спецслужб.

"Щорічний звіт естонських спецслужб. Росію у документі згадано більш ніж півтори сотні разів, передусім у розділах про захист конституційного порядку та контррозвідку. Із 20 засуджених у 2019-му зрадників і шпигунів - усі працювали на РФ (ГРУ, ФСБ, СВР). Є зростання активності Китаю, але вироки поки що тільки щодо РФ", - написала Томак.

Також вона додала, що в Естонії саме спецслужби займаються превенцією та розслідуванням порушення міжнародних санкцій, що є кримінальним злочином.

"Зокрема, санкцій щодо Криму. Окупація та анексія Криму, як тут сказано, показала справжню причину російської "політики співвітчизників", що для Естонії, звісно, дуже актуально. До речі, під окремим заголовком згадано російську історичну пропаганду як загрозу нацбезпеці. Загалом, дуже цікавий звіт, написаний людською мовою. Естонці декларують відкритість спецслужб - у певний межах, звісно, але подібні звіти публікуються з кінця 90-х щороку", - написала правозахисниця.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com