Справу Саакашвілі буде порушено на форумі Європарламенту, — євродепутат

|
Версия для печатиВерсия для печати

Євродепутат Яцек Саріуш-Вольський вважає, що влада України, яка не погодилася на в’їзд на свою територію колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, порушує європейські стандарти, котрих зобов’язалася дотримуватися.

За словами євродепутата, в цю справу втрутилася влада Польщі, зокрема голова польської дипломатії, повідомляє Польське радіо. Євродепутат також пообіцяв, що питання буде порушено на форумі Європарламенту:

«Нікого не можна виключати з політичного життя і позбавляти громадянства на підставі фальшивих тверджень та, на додачу, позбавляти права на в’їзд на територію України. Це суперечить європейським стандартам, яких Україна зобов’язалася дотримуватися, підписуючи угоду про асоціацію. Це нецивілізовані звички. У понеділок я їду на пленарну сесію Європарламенту в Страсбург і там ми обговорюватимемо це питання» - заявив польський євродепутат.

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі має намір в’їхати в Україну. У Перемишлі Саакашвілі сів у потяг Перемишль-Київ, проте було оголошено, що поїзд не буде рухатися, доки у ньому знаходиться «особа, яка не має права в'їзду в Україну».

Разом із Саакашвілі подорожує Юлія Тимошенко та ряд інших українських політиків.

У липні президент Петро Порошенко підписав рішення про позбавлення Міхеіла Саакашвілі громадянства України.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть