Стали відомі деталі вірогідної відповіді Росії на нові санкції США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як відповідь на нові санкції США, законопроект про які вже прийняла палата представників, Росія може вислати 35 американських дипломатів і заарештувати дачний комплекс американської місії в Срібному Бору.

Про це пише «Коммерсант», з посиланням на джерела в МЗС Росії.

За словами співрозмовників агентства, в даний момент розмір американської дипмісії в Москві за кількістю співробітників перевищує число росіян, які працюють в посольстві у Вашингтоні.

Джерела також повідомили, що Москва може заарештувати дачний комплекс американської дипмісії в Срібному Бору і їх складські приміщення. Співрозмовники додали, що також з країни можуть бути вислані 35 американських дипломатів. Саме таку кількість представників посольства Росії в США були змушені покинути Штати в грудні минулого року після санкцій, введених на той момент президентом США Бараком Обамою.

Палата представників конгресу США 25 липня схвалила законопроект про введення нових санкцій відносно Росії, Ірану і КНДР. Після цього документ має бути розглянутий в сенаті конгресу. У разі схвалення проект потрапить до президента США Дональда Трампа. У сенаті вже дійшли згоди щодо нових санкцій і готові прийняти законопроект на цьому тижні.
Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що Трамп, Білий дім і вся адміністрація країни підтримують санкції.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть