Стартує перший етап трансформації екстреної медичної допомоги, — МОЗ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство охорони здоров’я України розпочинає перший етап трансформації екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Кабінет міністрів ухвалив концепцію розвитку екстреної медичної допомоги, направив кошти на пілотний проект у шести регіонах і затвердив закупівлю сучасних диспетчерських служб по усій країні.

«Мета трансформації: якісна та доступна екстрена медична допомога, щоб в критичній ситуації кожен українець оперативно отримував необхідну допомогу, престижність професій працівників екстреної медичної допомоги і достойна оплата їхньої праці», – заявили в міністерстві.

Зміни відбудуться упродовж наступних п’яти років. Перший етап змін розпочнеться уже цього року у шести пілотних регіонах. На реалізацію змін у Держбюджеті передбачено 922,5 млн гривень.

У рамках пілотного проекту передбачено закупівлі у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та Києві: спеціалізованого санітарного транспорту та оснащення для навчально-тренувальних відділів центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЦЕМД).

Передбачена також закупівля апаратно-програмного комплексу диспетчерських служб центрів медичної допомоги та медицини катастроф по всій Україні.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com