Суд арештував підлеглих Каськіва, якому дозволили виїжджати за кордон

|
Версия для печатиВерсия для печати

Солом’янський райсуд м. Києва 14 грудня обрав запобіжні заходи чотирьом фігурантам, які, за версією НАБУ і САП, були задіяні у корупційній схемі з розкрадання коштів Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України та ДП «Державна інвестиційна компанія» на суму 259,2 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Екс-заступник голови «Держінвестпроекту» Владислава Каськіва Сергій Шут взятий під варту на два місяці із можливістю внесення застави у розмрі 20 млн грн.

Колишній директор ДП «Державна інвестиційна компанія» Юрій Лутак та колишній працівник «Держінвестпроекту» Вадим Бей взяті під варту із можливістю внесення застави по 1 млн грн.

Шут відомий як бізнес-партнер Олександра Матковського – двоюрідного брата Владислава Каськіва – по ТОВ «Грінфілд Альянс». До липня 2012 р. «Грінфілд Альянс» Шута і Матковського були співзасновниками фірми «Профіт Консалтинг Груп» разом із Ганною Кутовою, сестрою Тараса Кутового, екс-нардепа від БПП, нинішнього міністра аграрної політики.

Директор низки приватних підприємств із ознаками фіктивності Усов теж взятий під варту із альтернативою внесення застави у 5 млн грн. Усов відомий як водій Шута, і за версією слідства, є повністю підконтрольною Шуту особою.

Після Майдану та втечі Каськіва в Панаму, Сергій Шут отримав роботу в «Укрзалізниці», де став радником в. о. голови правління.

Шут, Лутак, Усов і Бей були затримані 12 грудня.

За версією слідства, ці особи уклали фіктивні договори позики між ДП «Державна інвестиційна компанія», ТОВ «ТД «Борисфен» і ТОВ «Боржава резорт» для реалізації національних проектів «Якісна вода» та «Олімпійська надія- 2022».

Після отримання коштів, ці компанії, які, на думку детективів НАБУ, від початку не мали можливості для реалізації зазначених проектів, перерахували кошти на рахунки офшорних компаній, підконтрольних службовим особам«Держінвестпроекту».

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із липня 2016 року, після того, як воно було передано із Головного слідчого управління МВС України.

Нагадаємо, 7 грудня Печерський суд постановив повернути закордонний паспорт Владислав Каськіву і дозволив віїжджати закордон. Він 1 листопада 2017 року року був екстрадований в Україну з Панами. У той же день суд обрав йому запобіжний захід два місяці арешту із альтернативою внесенння застави у розмірі 160 тис грн, які одразу ж були внесені і Каськів вийшов на свободу. Цю справу по іншим розкраданням в Держінвестпроекті на тендерах веде Генеральна прокуратура.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]