Суд в Одесі розсекретив сотні мобільних номерів у справі нападу на Михайлика

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд Одеси дозволив перевірку всіх номерів з мобільного телефону активіста Олега Михайлика, на якого скоїли замах, починаючи з 1 січня 2018 року. В загальному доступі виявилося 702 номери, які належать, зокрема, громадським активістам і журналістам.

Про повідомив одеський активіст і один з лідерів одеської організації «Народного руху України» Григорій Козьма у Фейсбук, пише Громадське.

«Ви є в телефонній книзі у Олега Михайлика? Тоді ви потрапили в ухвалу Київського суду Одеси, якою надано доступ до деяких даних вашого телефону, ІМЕІ, маршрути, локації», — повідомив він.

Активіст виступив проти того, щоб «під соусом слідчих дій можна було зібрати відомості, які згодом, ми не знаємо, як використовуються».

«А завдяки тому, що ці бази даних періодично індексуються ботами пошукових систем, скоро ваш номер телефону буде в кеші Google, Yandex та інших не надто глобальних пошукових систем, що працюють з кирилицею», — додав Козьма.

Всього у переліку виявилося 702 номери телефонів: 389 номерів оператора «Київстар», 167 номерів оператора «Лайфселл», 146 номерів «Vodafon».

Нагадаємо, увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у стані клінічної смерті. Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика.

Управління Нацполіції Одеської області відкинуло звинувачення громадськості в тому, що правоохоронці зволікають з розслідуванням нападу на активіста Олега Михайлика.

Спочатку слідство розглядало 5 версій нападу. Згодом 2 версії відкинули.

25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних. Усі затримані — грузинської національності.

27 вересня суд взяв під варту на 2 місяці підозрюваного в нападі на Михайлика. Підозрюваному Лаші Герасіну обрали запобіжний захід без права на заставу.

Аналогічний запобіжний захід обрали підозрюваному з інвалідністю, брату Лаші Герасіна, Торніке Герасіну. До зали суду його доправили на каталці.

Після оголошення запобіжного заходу Герасіну в залі сталися сутички. Бійці КОРДу відтіснили від підозрюваного родичів, після чого Герасіна повезли до СІЗО.

Також 60 діб у СІЗО пробуде третій підозрюваний Манучар Варшанідзе.

Михайлк заявив, що не знає підозрюваних в замаху на нього, яких затримала поліція.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]