Суддя Вовк міг просити Авакова допомогти йому зберегти крісло глави ОАСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Посередником у "вирішенні питання", ймовірно, виступав скандальний ексзаступник Авакова Чеботар

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, ймовірно, просив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова допомогти йому зберегти посаду. Зокрема, про це свідчать записи прослушки з кабінету судді.

Як говориться в новому розслідуванні Слідства.Інфо, журналісти вивчили майже 2 тисячі годин розмов, приховано записаних в кабінеті Вовка. «Прослушку» туди встановили детективи НАБУ перед останніми президентськими виборами в 2019 році.

Із записів випливає, що Вовк регулярно спілкувався з колишнім заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Чеботарем, який був одним з підозрюваних у справі «рюкзаків Авакова».

Весною 2019 року судді ОАСК повинні були проходити переатестацію. Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка її проводить, може рекомендувати звільнити суддів, яких підозрює в недобропорядності або непрофесійності. Представників комісії делегує, зокрема, і омбудсмен Людмила Денисова.

Судячи із записів з кабінету Вовка, той просив Сергія Чеботаря вплинути на Денисову, щоб в ВККС увійшли «потрібні» люди. Людмила Денисова раніше публічно називала Арсена Авакова своїм другом.

Вовк щонайменше п'ять разів говорив з якимось Сергієм Івановичем про зміну складу комісії суддів і з кандидатами, яких просував в ВККС.

«Ви ж хочете зайти туди не рядовим членом. Тому що воно вам на*уй і не треба. Тож, якщо ви хочете міцно туди зайти, вам потрібно др*ч*ити Сергія Івановича (ймовірно, Чеботаря, - ред.), щоб він, бл*дь, др*чив міністра (ймовірно, Арсена Авакова, - ред.), і щоб міністра розгойдали на другу вакансію», - говорив глава ОАСК одному з кандидатів на посаду в комісії.

Також Вовк відкрито хвалився колегам, що особисто їздив до Авакову і спілкувався з ним.

У коментарі журналістам Сергій Чеботар заявив, що «не стосується цих питань, вони дуже далекі від нього», і кинув трубку. Міністр внутрішніх справ відмовився коментувати можливі зв'язки з Вовком.

«Чоботар - професійний державний управлінець. Він точно розуміє, яке йому потрібне рішення, яку кнопку натиснути, яке формулювання повинна бути в судовому рішенні. Про що він може просити адміністративний суд, а про що - ні. Людина повинна розбиратися в процесі... Тому він парламентер», - пояснив засновник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com