Суддя Вовк міг просити Авакова допомогти йому зберегти крісло глави ОАСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Посередником у "вирішенні питання", ймовірно, виступав скандальний ексзаступник Авакова Чеботар

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк, ймовірно, просив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова допомогти йому зберегти посаду. Зокрема, про це свідчать записи прослушки з кабінету судді.

Як говориться в новому розслідуванні Слідства.Інфо, журналісти вивчили майже 2 тисячі годин розмов, приховано записаних в кабінеті Вовка. «Прослушку» туди встановили детективи НАБУ перед останніми президентськими виборами в 2019 році.

Із записів випливає, що Вовк регулярно спілкувався з колишнім заступником міністра внутрішніх справ Сергієм Чеботарем, який був одним з підозрюваних у справі «рюкзаків Авакова».

Весною 2019 року судді ОАСК повинні були проходити переатестацію. Вища кваліфікаційна комісія суддів, яка її проводить, може рекомендувати звільнити суддів, яких підозрює в недобропорядності або непрофесійності. Представників комісії делегує, зокрема, і омбудсмен Людмила Денисова.

Судячи із записів з кабінету Вовка, той просив Сергія Чеботаря вплинути на Денисову, щоб в ВККС увійшли «потрібні» люди. Людмила Денисова раніше публічно називала Арсена Авакова своїм другом.

Вовк щонайменше п'ять разів говорив з якимось Сергієм Івановичем про зміну складу комісії суддів і з кандидатами, яких просував в ВККС.

«Ви ж хочете зайти туди не рядовим членом. Тому що воно вам на*уй і не треба. Тож, якщо ви хочете міцно туди зайти, вам потрібно др*ч*ити Сергія Івановича (ймовірно, Чеботаря, - ред.), щоб він, бл*дь, др*чив міністра (ймовірно, Арсена Авакова, - ред.), і щоб міністра розгойдали на другу вакансію», - говорив глава ОАСК одному з кандидатів на посаду в комісії.

Також Вовк відкрито хвалився колегам, що особисто їздив до Авакову і спілкувався з ним.

У коментарі журналістам Сергій Чеботар заявив, що «не стосується цих питань, вони дуже далекі від нього», і кинув трубку. Міністр внутрішніх справ відмовився коментувати можливі зв'язки з Вовком.

«Чоботар - професійний державний управлінець. Він точно розуміє, яке йому потрібне рішення, яку кнопку натиснути, яке формулювання повинна бути в судовому рішенні. Про що він може просити адміністративний суд, а про що - ні. Людина повинна розбиратися в процесі... Тому він парламентер», - пояснив засновник Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]