Супрун розповіла про безоплатні медичні послуги, які можна отримати у сімейного лікаря

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про безоплатні медичні послуги, які можна отримати у сімейного лікаря. В числі таких - профілактичні огляди, які мають бути проведені в залежності від захворювання один або два рази на рік.

Про це Супрун написала у Фейсбук 8 серпня.

«Причиною цих хвороб і смертей від них, найчастіше, стає спосіб життя людини і те, що вона пізно звертається до лікаря. Коли ви матимете свого лікаря, будете його регулярно відвідувати, спілкуватися з ним щодо будь-яких змін у стані здоров’я і проходитиме обстеження, він зможе вчасно виявити ризики. Сімейний лікар проконсультує, як поступово звільнитися від шкідливих звичок, де знайти додаткову допомогу і як перейти до здорового способу життя», – написала Супрун у Facebook 8 серпня.

Супрун зокрема зазначила, що кількість візитів до лікаря – необмежена, і «все оплачує НСЗУ, Національна служба здоров’я України».

«Профілактичні огляди, які включені до безоплатних послуг у вашого лікаря – це ті базові речі, які має робити кожен у певному віці або ж при певних групах ризику, щоб зберегти своє здоров’я», – додала урядовець.

За словами Супрун, одна з важливих ролей, які відіграє сімейний лікар – це запобігання найбільш поширеним в Україні хворобам, зокрема тим, які спричиняють 80% смертей в Україні – раку, діабету і серцево-судинним захворюванням.

1 липня офіційно стартував черговий етап медичної реформи. Медичні заклади, які підписали договір з Національною службою здоров’я, почнуть отримувати фінансування за новою моделлю. Також набуває чинності перелік послуг, які входять до гарантованої первинної медичної допомоги та оплачуються державою.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com