Супрун розповіла, які медзаклади почнуть по-новому фінансувати з липня

|
Версия для печатиВерсия для печати

149 медзакладів первинки — де працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти — у 22 областях України розпочинають роботу з Національною службою здоров’я.

5 червня Національна служба здоров’я завершила укладати з ними договори.

Про це повідомила очільниця Міністерства охорони здоров\’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Це заклади першої хвилі — тих міст, районів і громад, які підготувалися до змін.

Серед них — усі заклади Києва, а також Вінниці, Полтави, Черкас, Кривого Рогу і Кременчука.

З липня вони почнуть отримувати фінансування за новою моделлю — саме туди першими гроші підуть за пацієнтом. А обслуговують у них загалом 8 мільйонів українців.

У цих медзакладах сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони мають надавати, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

На 149 закладів, з якими сьогодні укладені договори, на друге півріччя буде виділено близько 1,5 млрд грн.

Інші заклади охорони здоров’я, як і раніше, будуть надалі фінансуватися через механізм субвенції.

Повний перелік договорів з закладами першої хвилі розмістять на сайті НСЗУ протягом 5 днів.

Наприкінці липня Національна служба здоров’я оголосить наступну хвилю підписання договорів із закладами, що надають первинну медичну допомогу.

Для того, щоб підписати договір з НСЗУ та отримувати фінансування за новою моделлю, медзаклади мають стати комунальними некомерційними підприємствами, підключитися до електронної системи охорони здоров’я та підписувати декларації пацієнтів про вибір лікаря первинної медичної допомоги.

До кінця року договори мають підписати усі заклади первинки.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]