Трамп: зняття санкцій з Росії не буде до вирішення конфліктів в Сирії та Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент США Дональд Трамп запевнив, що економічні санкції відносно Росії будуть залишатися в силі до тих пір, поки конфлікти в Україні та Сирії не будуть вирішені.

З такою заявою президент виступив на борту свого літака по дорозі до Франції, передає Голос Америки.

Спочатку було домовлено, що цей коментар не був призначений для друку, проте в четвер в Парижі Трамп запитав одного з присутніх на борту журналістів, чому його заява не була оприлюднена. Після цього Білий дім офіційно поширив уривки бесіди.

«Я ні в якому разі не зніму санкції до тих пір, поки в Сирії і Україні не буде знайдено рішення до нашого і загального задоволення», - сказав Трамп.

Він додав, що в курсі повідомлень про нібито заплановане пом'якшення санкцій щодо Росії, проте запевнив, що вони не відповідають дійсності.

«Я заробив багато грошей. Укладав вигідні угоди. Це моя професія, - зазначив Трамп. - З чого б мені знімати санкції, не добившись нічого натомість?»

Трамп не уточнив, яку саме операцію він хотів би укласти з російським президентом Володимиром Путіним по Сирії та України.

США наполягають, що частиною політичного вирішення конфлікту в Сирії повинна стати відставка сирійського президента Башара Асада, який є союзником Росії. Москва цю вимогу відкидає.

Що стосується України, Вашингтон вимагає, щоб Росія повернула Києву анексований Крим і припинила підтримувати сили сепаратистів в східній Україні. Москва неодноразово заперечувала підтримку сепаратистів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com