Трудова повинність для населення введена в ОРДЛО

|
Версия для печатиВерсия для печати

Так звана "рада міністрів ЛНР" затвердила "постанову", якою в окупованому регіоні вводиться фактично трудова повинність для цивільного населення.

Про це повідомляє "Остров" з посиланням на "документ", опублікований 12 березня.

Зазначається, що порядок залучення мирних жителів до виконання робіт "для потреб оборони, ліквідації наслідків застосування противником зброї, відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів економіки, систем життєзабезпечення" розроблений відповідно до "закону" псевдодержави "про воєнний стан".

Повідомляється, що до трудової повинності будуть залучати громадян у віці від 18 до 60 років.

У виданні додали, що від примусових робіт звільнять тих, хто погодиться поповнити ряди бойовиків так званої "ЛНР", а також матерів-одиначок та вагітних жінок.

Також повідомляється, що контролювати трудову повинність будуть так звана "народна міліція" та інші "виконавчі органи" окупантів.

У виданні відзначили, що зараз суть "постанови" доносять до місцевого населення, інформуючи про місце і час збору громадян, що залучаються до робіт.

 

"Мирні жителі, згідно з розпорядженнями бойовиків, "зобов'язані прибути в зазначене місце у призначений час і виконувати вимоги уповноважених органів при виконанні робіт для потреб оборони"", - сказано в публікації.

Відзначається, що за виконання цих робіт бойовики обіцяють годувати і виплачувати компенсацію "в розмірах, встановлених "міністерством праці та соціальної політики".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com