Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook

|
Версия для печатиВерсия для печати

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що найближчим часом стрічка новин соціальної мережі почне частіше відображати записи друзів, а пріоритетність публікацій ЗМІ та компаній, навпаки, знизиться.

Про це Цукерберг написав у ніч на п'ятницю, 12 січня, на своїй сторінці в Facebook, передає DW.COM.

Він зазначив, що тепер команда соцмережі буде сприяти підтриманню користувачами важливих соціальних контактів.

Загалом він заявив про низку змін у цьому напрямку, але стрічка новин стане першою з них. На запровадження нововведень піде кілька місяців, додав Цукерберг.

"Вносячи ці зміни, я очікую, що люди будуть проводити менше часу на Facebook. Але я також розраховую, що цей час стане більш цінним", - написав засновник соцмережі. Цукерберг висловив сподівання, що якщо цей хід виявиться правильним, то в довгостроковій перспективі він позитивно позначиться і на бізнесі Facebook.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Федеральне антимонопольне відомство Німечини закинуло Facebook зловживання збором даних користувачів. Компанія, якій, окрім соцмережі, належить також месенджер WhatsApp, нібито "збирає із третіх джерел будь-які види даних користувачів" та прив'язує її до Facebook-акаунта. Третіми джерелами, крім WhatsApp, називалися також платформа для обміну відео- та фотоматеріалів Instagram, що також належить Facebook, а ще веб-сайти інших операторів, які технічно пов'язані з Facebook.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

Видео