У Авакова вирішили тільки зараз перевіряти дзвінки про мінування на фейковість

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство внутрішніх справ хоче переглянути алгоритм дій поліції під час реагування на дзвінки про мінування, зокрема, спочатку перевіряти, чи це не "фейк".

Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок.

Пропонують, щоб негайну перевірку на правдивість проводили фахівці оперативних підрозділів кіберполіції.

Крім цього, МВС ініціюватиме зміни до Кримінального кодексу України для посилення відповідальності за скоєння завідомо неправдивих злочинів.

"У ряді випадків запропонуємо збільшити термін кримінальної відповідальності та обмеження волі на строк більше 6 років, а також передбачити додатково конфіскацію майна в таких випадках", - розповів директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

Він наголосив, що найчастіше повідомлення про мінування надходять від ботів із Росії та непідконтрольних територій на сході України. Це роблять за допомогою IP-телефонів та інтернету.

За завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності статтею 259 ККУ передбачено до шести років позбавлення волі.

Останнім часом кількість повідомлень про замінування різко зросла.

Найчастіше "мінують" ТРЦ, лікарні та аеропорти у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі, адмінбудівлі.

Усе це створює незручності для пасажирів чи відвідувачів згаданих об’єктів, а також призводить до додаткових витрат для перевірки приміщень і прилеглих до них територій.
Найчастіше правоохоронці звітують, що вибухових предметів за вказаними адресами не знаходять.

Подібні хвилі мінування характерні для країни-агресора.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]